• 2000 Serisi
  Silindir Masa Üstü Priz Kasası
 • 1100 Serisi
  Alüminyum Masa Üstü Priz Kasası Seti
 • 3200 Serisi
  Paslanmaz Metal Masa Üstü Priz Kasası
 • 3400 Serisi
  Toplantı Masaları İçin Özel Priz Kasası
 • 3100 Serisi
  Paslanmaz Masa Üstü Priz Kasası

Masa Üstü Kutular ve Bürotik Blok Priz Kanalları

 

Ar-Ge

XOM ürettiği ve üreteceği ürünlerle ilgili sürekli pazar araştırması yapmakta olup müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için ar-ge'ye önem vermektedir.

 

Tasarım

XOM ürünleri tasarım aşamasındayken müşteri beklentilerini karşılayacak ve görsellik konusunda kusursuz olmaları için tasarım ekibimiz tarafından özenle dizayn edilmektedir.

 

Planlama

XOM ürünleri Ar-Ge ve tasarım yapılırken düşük maliyet ve hızlı üretim yapılacak şekilde planlanıp müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılamayı hedeflemiştir.

 

Üretim

Tedarikçi ağımızla ve üretim ekibimizle XOM ürünleri yüksek kalite ve hızda üretilmektedir.

 

Kalite Kontrol

"Üretim olan her yerde kalite, kalite olan her yerde başarı vardır." sloganımızla XOM ürünleri %100 kontrolden geçirilip yüksek kalitede müşterilerine ulaştırılmaktadır. 

 

Ambalaj

XOM ürünleri özel ambalaj ve etiketleme sistemiyle raflarda düzenli durmaları, nakliye yada montaj sahasında hasar görmemeleri ve detay etiketleri sayesinde kolay bulunabilir olmaları için özen göstermekteyiz.

 

Sevkiyat

Ürünlerimiz sorunsuz teslimat için anlaşmalı kargo, nakliye firmaları ve kendi araçlarımızla hızlı teslimat için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Müşteri Memnuniyeti

XOM ürünlerini kullanan yada satan firmaların görüşleri bizim için önemlidir. Müşteri geri besleme sistemimiz sayesinde müşteri taleplerine anında cevap verebilmekteyiz.

Herşeyden önemlisi

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı güven ortamı oluşturmak en büyük hedeflerimizden biridir.
Her türlü sorun, istek ve düşüncelere hızlı cevap vermeyi amaçladık.
XOM ürünleri her aşamada kaliteden taviz vermeden üretilip sevk edilmesi için çalışmaktayız.

 

Hakkımızda

XOM ürün gamı içerisinde Ofisler, Evler, Hastane, Okul, Otel gibi mobilyanın kullanıldığı her noktada Enerji, Veri, Ses, Görüntü vb. ihtiyaçları kullanıcının ihtiyaç duyduğu alanlarda ürettiği özel sistemler sayesinde modern mimari ve mobilya tasarımlarında kullanım kolaylığı sağlayan ürünler... Devamı İçin


İletişim
T. +90 212 599 22 88

F.: +90 212 599 44 88

 

Yandex.Metrica