Loading...
Skip to Content

Hakkımızda

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

XOM Socket Systems olarak İstanbul/Türkiye’de kurulan firmamızın bulunduğu pazarda rekabetçi ürünler üretmek ve müşterilerine en iyi hizmete verebilmek için modern üretim sistemleri, özenle seçilmiş tedarikçi ağı ve konusunda uzman personeliyle çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

XOM ürün gamı içerisinde Ofisler, Evler, Hastane, Okul, Otel gibi mobilyanın kullanıldığı her noktada Enerji, Veri, Ses, Görüntü vb. ihtiyaçları kullanıcının ihtiyaç duyduğu alanlarda ürettiği özel sistemler sayesinde modern mimari ve mobilya tasarımlarında kullanım kolaylığı sağlayan ürünler yer almaktadır. XOM, Türkiye ve Yurtdışında bulunan müşterilerine yüksek kalitede ürünler suna bilmek için sürekli çalışmaktadır.

 

Ürün kalitesi, müşteri beklentilerine verdiği değer ve sektörde hep ilki yapma heyecanı ile projeler geliştiren XOM, müşteri geri besleme sistemiyle istek ve önerilere hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Firmamız konusunda uzman tasarım ekibi ile bulunduğu sektörde yenilikçi, rekabet gücü yüksek ve modern ürünler tasarlayıp üretmekte ve ürün çeşitliliğini sürekli arttırmaktadır.  

1125
Projeler
1850
Müşteriler
1790
Memmuniyet
220
Fikirler